Toplantı Odası Ekranı ve Digital Signage

booking

Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranı bir odada gerçekleşecek olan toplantılar hakkında bilgi alabilmemize yardımcı olan teknolojik bir çözümdür. 

Toplantı Odası Ekranlarının dokunmatik olan ve dokunmatik olmayan şekilde iki şekilde uygulama şekli vardır. Dokunmatik olan bilgi ekranlarında ekrana dokunarak önceki ve sonraki toplantıları inceleyebilir, dokunmatik özelliğin getirdiği yetenekler ile toplantı odası ile ilgili çeşitli geri bildirimlerde bulunabilirsiniz. 

Peki Toplantı Odası Ekranları ile digital signage yapabilir miyiz, yani ekranlar IDLE durumda iken çeşitli içerikleri sunabilecek şekilde optimize edilebilirler mi? 

Çözümün getirdiği faydaları daha yakından incelemek için toplantı odası bilgilendirme ekranının sağladığı 5 fayda isimli yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Digital signage nedir?

Digital Signage, video, grafik, resim, müzik, duyuru, pdf sunumları vb. dijital içeriklerinizi müşterilerinize ve hedef kitlenize LED, LCD, LFD gibi dijital görüntüleme sistemleri ile aktarıp ulaştırabileceğiniz, yazılım-donanım destekli bir çözümdür. 

Digital Signage yazılım teknolojisi ile istenilen yere konumlandırılan ekranlar veya interkatif dokunmatik ekranlar, bir yayın PC'si aracılığı ile yönetilerek istenilen içeriğin istenilen zamanda görüntülenmesi sağlanmaktadır.

Toplantı bilgileri ve dijital içerik

Toplantı odası ekranları üzerinde toplantı odası içerisinde gerçekleşen yada gerçekleşecek toplantı bilgilerini sunmak için geliştirilmiş özel bir çözümdür. Dolayısı ile genelde küçük boyutlu donanımlar tercih edilmektedir. 

Argenova olarak Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranı isimli çözümümüzde eğer 15 dakika’dan daha yakın bir toplantı yok ise ekranların Digital Signage amaçlı kullanılabilmesine imkan veriyoruz. Ekran dijital içerikleri sunarken toplantı bilgisi ekranın bir köşesinde gösterilmeye devam etmektedir. Bir ziyaretçi ekrana dokunduğu zaman IDLE mod pasif hale gelmektedir. Eğer bir 15 dakika ekran ile yeniden bir temas olmaz ise ekran yeniden digital signage moduna geçecektir.

Merkezi bir lokasyonda yada donanım üzerinde konumlandırılacak içeriklerin toplantı odası ekranları IDLE durumda iken sırası ile oynatılmasını sağlayabiliyoruz. Bu özellik istenildiğinde açılır, kapatılabilir bir şekilde yazılım üzerinden değiştirilebilmektedir.

Tüm toplantı odalarının aynı içerikleri gösterebilmesini sağlanabileceği gibi her toplantı odası için ayrı bir içerik akışı sağlanabilir. 

Sonuç olarak

Geliştirdiğimiz ürünümüzde ekranlarımızın kullanıcı dostu olabilmesi, toplantı odası ve kurum hakkında tanıtıcı bilgiler verebilmesi, kullanıldığı yerde en verimli şekilde hizmet etmesi bizim en büyük hedefimizdir.

Daha Fazla Kaynak

Yorum Yaz

Mail adresiniz gösterilmeyecektir. * işaretli alanların doldurulması zorunludur.