Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranının Sağladığı 5 Fayda

roganize resume

Teknolojinin gelişmesi ile ofisler içerisinde yer alan ortak kullanım alanları hakkında bilgiler edinebilmek artık çok kolay bir hale gelmiştir. Bir şirket içerisinde en çok kullanılan ortak alanlardan birisi toplantı odalarıdır. Bu odaların ortak şekilde kullanılabilmesi için Microsoft Exchange, Google Calendar, MS Office 365, Apple Calendar gibi kurumsal uygulamalar bulunmaktadır. Bu teknolojiler toplantı odalarının rezervasyon işlemlerini kolaylaştırsa bile hangi odada hangi toplantı var bilgisini fiziki hayatta bir karşılığı yoktur. Bu sorunun çözümü için toplantı odası bilgilendirme ekranı ürünümüz doğru bir çözüm sağlar.

Toplantı odası bilgilendirme ekranlarının sağladığı 5 fayda aşağıdaki gibidir. Daha fazla bilgi almak için Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranı Nedir isimli yazımızı inceleyebilirsiniz.

1 - Fiziki bilgilendirme yapar

Ortak kullanılan odalar hakkında fiziki bir bilgi alabilme imkanı sağlarlar. Herhangi bir bilgisayara ihtiyaç yoktur.

Şirket içerisinden bir çalışan toplantı odasının kapısında yer alan bilgi ekranı ile içeride gerçekleşen toplantı hakkında bilgi edinebilir.  O odadaki o gün gerçeleşecek toplantılar hakkında bilgi edinebilir. 

2 - Karmaşayı engeller

Toplantı odaları Outlook gibi bir uygulama üzerinden rezerve edilse bile bir karşıma oluşabilmektedir. Toplantı odaları karıştırılabilir, hangi toplantı hangi odada idi karmaşası ortaya çıkabilmektedir. Gene bilgisayar başında olmayan bir kullanıcı toplantı saatini yanlış hatırlayabilir.

Toplantı odası bilgilendirme ekranı hem toplantı bilgisini hem de toplantının kaçta başlayacağını net bir şekilde toplantı odasının önünde göstermektedir. Buda bir çok karmaşanın önüne geçmektedir. 

3 - Teknolojik imajınıza katkı sağlar

Bilgilendirme ekranları ortak kaynak olarak kullandığınız odaları teknolojik bir yöntem ile yönettiğinizin göstergesidir. Ofisiniz içerisinde toplantılara gelen ziyaretçilerinize teknolojik yönünüzü gösterme şansını yakalamış olursunuz. 

4 - Odalar hakkında geri bildirim toplar

Bilgilendirme Ekranları ile toplantı odası ekranlarınız hakkında geri bildirim toplayabilirsiniz. Oda içerisinde eğer bir donanım çalışmıyor ise dokunmatik olarak tasarlanmış olan ekranlar üzerinden şikayet bildirimi yapılabilmektedir. Buda odalar içerisindeki ekipmanların daha doğru şekilde takibini sağlar.

5 - Kurumsal kimliğinize katkı sağlar

Toplantı odası bilgilendirme ekranı toplantı olmayan zamanlarda basit bir şekilde digital signage içerik sunabilmektedir. Bigilendirme ekranları video ve resim galerisi oynatabilmektedir. Kurumsal imajı yansıtacak içerikler, videolar ekranlar üzerinen sunulabilir. Bir toplantı saati yaklaştığında bu sunumlar otomatik olarak kaldırılmakta, herhangi bir toplantı yok ise otomatik olarak yayına alınmaktadır.

Daha Fazla Kaynak

Yorum Yaz

Mail adresiniz gösterilmeyecektir. * işaretli alanların doldurulması zorunludur.