Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranı Nedir?

authentication

Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranı bir odadaki toplantı bilgisinin erişilmesine olanak sağlayan, donanım ve yazılımın bir arada oluşturduğu bir çözümdür. 

Artık bir gün içerisinde birden çok toplantıya katılıyor, bu toplantıları organize edebilmek için MS Outlook, Google Calendar , Apple Calendar gibi araçlar kullanıyoruz. Bilgilendirme ekranları bu kadar yoğun geçen güne teknolojik bir katkı sağlamayı hedefleyen bir teknolojidir. Digital Signage teknolojilerinin kullanımı her geçer gün artıyor. 

Faydaları Nelerdir?

Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranlarının bir çok faydasını saymak mümkündür bunlardan bazıları aşağıdaki şekildedir.

    ◆    Fiziki bir bilgilendirme sağlarlar.
    ◆    Karmaşayı engellerler
    ◆    Teknolojik imajınıza katkı sağlarlar
    ◆    Toplantılar ve odalar hakkında geri bildirim sağlarlar.
    ◆    Kurumsal kimliğinize katkı sağlarlar.

Faydaları hakkında daha fazla detay almak istiyor iseniz Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranının Sağladığı 5 Fayda başlıklı yazımızı incelemenizi öneririz.

Dokunmatik Olabilirler

Toplantı odası bilgi ekranı dokunmatik yada statik şekilde iki şekilde sunulmaktadır. Eğer kullanıcının ekran ile interaktif bir şekilde iletişime geçmesini istiyor iseniz dokunmatik olan versiyonlarını incelemeniz gerekiyor.

Dokunmatik bilgilendirme ekranları ile kullanıcı toplantı salonları, toplantılar, katılımcılar hakkında bilgilere erişebilmektedir.

Sonuç Olarak

Toplantı odası bilgilendirme ekranı kuruma fayda getiren, kurum içerisindeki çalışanların hayatlarını kolaylaştıran teknolojik bir çözümdür.

Daha Fazla Kaynak

Yorum Yaz

Mail adresiniz gösterilmeyecektir. * işaretli alanların doldurulması zorunludur.