Argenova Öğrencilerin Yanında

Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Kulübü’nün davetlisi olarak kurucumuz Caner BULUT, 23 Ekim 2019 tarihinde Kocaeli'de düzenlenen TEA TALK etkinliğine katılmıştır.

Mesleklerinde kendilerini geliştirmek isteyen, çalışkan ve azimli öğrenciler için bir rol model olarak etkinlikte bulunmak, öğrencilerin bilgisayar mühendisliği ve girişimcilik alanındaki soruları cevaplamak, deneyimlerimizi paylaşmak bizim için büyük bir keyif idi.

 

Mükemmel bir iş çıkarmanın tek yolu sevdiğiniz şeyi yapmaktır.

 

Bu bilinçle katıldığımız etkilikte hepimize ilham veren keyifli bir etkinliğe ortak olduk. Mutluyuz.

TEA TALK’ta, bizim her etkinliğimizde söylediğimiz gibi girişimcilik ve mühendislik alanında kendisini geliştirmek isteyen öğrencilerin yanında olduğumuzu yeniden belirttik. Yapılacak ortak projeler hakkında kulüp yönetimi ile fikir alışverişinde bulunduk. Kocaeli Bilgisayar Kulübü öğrencilerine gelecek etkinlik ve projelerinde destek sözümüzü verdik. Onlar çalıştıkça bizde elimizden gelen desteklerimizi her alanda sağlayacağız. 

Türkiye’nin girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak, girişimci adaylarına destek olmak bizim için tutku.

Girişimci olmak DNA’mızda var

Girişimci bir ekip tarafından kurulmuş olmamız, her işimizi girişimci ruhu ile yapmamız, bizleri öğrencileri her anlamda desteklemeye ve onların yanında olmaya motive ediyor. 

Girişimci olmak şirketimizin 5 temel değerinden birisidir. Değerlerimiz ise bizi başarıya taşıyan, kararlarımızı alırken bize klavuz olan en büyük kazancımızdır. 
 

Daha Fazla Kaynak

Yorum Yaz

Mail adresiniz gösterilmeyecektir. * işaretli alanların doldurulması zorunludur.