Web Teknolojileri

Yeni Nesil Web Teknolojileri

Argenova Teknoloji web teknoloji alanındaki bilgi birikimlerini firmaların ve kurumların ürünlerini potansiyel müşterilerine, en iyi şekilde sunabilmelerini, müşterilerden gelecek sipariş isteklerini kolay bir şekilde takip edebilmelerini, sınırsız sayıda ürün kategorisi ve ürün tanımlayabilme özelliğini sağlayan profesyonel e-Sipariş sistemleri oluşturmaktadır.

Argenova E-Sipariş Sistemleri, farklı kullanıcı girişlerine imkan sağlayabileceği gibi sadece son kullanıcı odaklıda çalışabilmektedir. Bir bayi ağına sahip firma için, bayi girişi özellikleri aktif edilebilmektedir. Böylece bayiler sisteme kendilerine E-Siparis Sistemi sahibi firma tarafından atanan kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapabilmekte, ve firma tarafından bayi bazında uygulanan indirimli fiyatlardan sipariş işlemlerini yapabilmektedirler. Sadece bayilik sistemi ile değil, farklı kullanıcı tipleri içinde Argenova E-Sipariş Sistemleri özelleştirilebilmektedir. Örneğin saha elemanları sisteme giriş yapabilmekte, sistem sahibi tarafından kendisine atanmış olan müşteriler ile ilgili sipariş verebilmektedirler. Gene eğer bir depo yada dağıtım organı ile çalışıyorsanız, depo yada dağıtım elemanlarıda sisteme, kendisine verilmiş işlemler dahilinde girebilmekte ve siparişler verebilmektedir.

E-Sipariş Sistemlerinin Avantajları

E-Sipariş sistemlerinin firmalar için bir çok avantajı vardır, bunlardan en önemlileri aşağıdaki gibidir.

- Tüm ürünlerinizi kurumsal dokunuza uygun bir ortamda müşterilerinize sunabilirsiniz.
- Firmaların müşteri portfoyunu genişletmek için E-Sipariş sistemleri çok yararlı pazarlama araçlarıdır.
- Ürünlerinizin görünürlüğünü arttırın, tanıtımlar ve ürün resimleri ile daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.
- Argenova Teknoloji'nin E-Sipariş sistemleri için sağladığı arama motoru optimizasyonu farkını keşfedebilirsiniz.
- Sınırsız sayıda ürün kategorisi, ürün ve resimler ile istediğiniz kadar ürün tanıtımı yapabilirsiniz.
- E-Sipariş sistemleri üzerinden kampanyalar düzenleyerek çeşitli online pazarlama faaliyetleri oluşturabilirsiniz.
- Müşterileriniz size daha kolay ulaşsın, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.
- Esnek ve tamamen Argenova Teknoloji'nin kendi ürünü olan yönetici paneli ile site üzerindeki tüm hareketleri takip edebilirsiniz.
- Kurumsallık düzeyinizi arttırmada online satış ve online sipariş sistemleri artık günümüzün kaçınılmaz teknolojilerindendir.