Umut BOZ / KNITSS Kurucu Ortağı - KNITSS

KNITSS dünyanın 30 ülkesinde ürün satan yeni nesil bir kadın giyim markası. Global e-ticaret sitemizin alt yapısını ARGENOVA ile yaptık. Marka olarak farklı görsel tasarımları deneyen, sürekli kendini bu alanda yenileyen bir yapımız var. ARGENOVA, bize sağlamış olduğu yakın çalışma ortamı, partnerlik ilişkisi ve servis hızı ile projemize çok değer kattı. ARGENOVA ile çalışmalarımız programı bir şekilde devam ediyor ve alt yapı geliştirmeleri, entegrasyon projeleri ve tasarımları hayata geçirmekte hiç durmaksızın birlikte ilerliyoruz.

Proje Detayları

Knitss yaratıcı çizgisiyle modern triko markası. 

Tasarladığı ürünlerin yalnızca çok çarpıcı bir görünüme sahip olmasına değil, aynı zamanda yüksek kalitede müşterisine ulaşmasına çok önem veren Knitss, tüm ürünlerini sadece en iyi italyan iplikleri ile kendisi üretiyor. Knitss tüm üretimini sürdürülebilir bir gelecek için evrensel iş sağlığı ve güvenliği standartlarında gerçekleştiriyor. 

Argenova olarak böyle bir marka ile tüm dünyaya hizmet verecek bir teknoloji üretmek bizim için ilham verici. 

Geliştirdiğimiz teknolojiler, yazılımlar ve sağladığımız altyapılar ile knitss.com dünya üzerinde bir çok ülkede satış yapabilecek bir yetenektedir. 

İncele

Referanslarımız