Toros PANOS / E-Ticaret Müdürü - g2m Dağıtım Pazarlama ve Tic. A.Ş.

g2m A.Ş olarak Ev Dışı Tüketim sektöründe yıllardır müşteri ve iş ortaklarımıza çözümler sunuyoruz. Dijitalleşen dünyada müşteri ve iş ortaklarımıza sunduğumuz çözümler de farklılaşıyor. Bu kapsamda Kurumsal web sitesi, Mobil Aplikasyon ve benzeri web tabanlı yazılım ihtiyaçlarımızın hayata geçirilmesinde Argenova’nın genç ve dinamik ekibiyle çok iyi bir sinerji yakaladığımızı düşünüyoruz. Argenova ile yaptığımız çalışmalarımız, hedeflerimiz doğrultusunda planlı ve programlı şekilde ilerliyor. Markamızın dijital dünyadaki gelişiminde Argenova’nın da önemli bir payı var.

Proje Detayları

Ev dışı tüketim sektörünün güçlü tedarikçisi G2M ile ETD 2017 fuarında geliştirmiş olduğumuz mobil uygulama ile G2M standtlarını ziyaret eden kullanıcılara çeşitli ödüller verdik. 

Geliştirilen mobil uygulama ile amaç, standı ziyaret eden ziyaretçilere https://online.g2m.com.tr üzerinde kullanabilmeleri için çeşitli indirim kodları sağlamak idi. Ziyaretçiler kendilerine sorulan eğlenceli sorulara verdiği yanıtlar doğrultusunda indirim kodunu kazanabiliyor ve e-ticaret sitesinde istediği ürünleri indirimli olarak alabilme şansını yakaladılar. 

Geliştirilen mobil uygulama ile amaç ziyaretçilere daha eğlenceli bir zaman geçirmelerine yardımcı olmak, sorular ile sektör hakkında bilgiler vermek idi. 

Referanslarımız