İçerikleriniz her noktaya ulaşsın.

Argenova Digital Signage

Volvo Dubai Digital Signage Uygulaması

DUBAI Volvo Digital Signage

Size en etkili iletişimin anahtarını veriyoruz. DUBAI Volvo için geliştirmiş olduğumuz digital signage çözümümüz sayesinde merkezi bir noktadan girilen içerikler DUBAI ofisindeki ekranlara taşınmıştır. 

DUBAI Volvo ofislerinde bulunan Smart TV'ler üzerine herhangi bir aparat takılmadan Samsung Smart TV SDK'sı ile uygulamalar geliştirilmiş var olan altyapı kullanılmıştır. 

Argenova olarak yeni nesil digital signage teknolojilerine hakimiz, altyapı yatırımlarını en aza indirmek için gerekli bilgi ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmayı seviyoruz.

Dokunmatik ve interaktif

Dokunmatik ve interaktif

DS uygulamalarınızdaki içerikleri sadece görmesinler, onlara dokunabilsinler istemezmisiniz.

Klasik digital signage çözümlerinden ayrı olarak dokunmatik ve interaktif çözümler geliştiriyoruz. Dokunmatik telefonların kullanımının yayılması ile insanlar artık ekranlar ile daha kolay etkileşimde bulunabilmektedirler. İçerik sunumunu yapılırken aynı anda ziyaretçilerin içerikler arasında gezebilmesini sağlayabilirsiniz.

DS uygulamalarına aşağıdaki kabliyetleri kazandırabiliyoruz.

Diğer teknolojiler ile entegrasyon
IOT teknolojileri ile birlikte çalışabilme
Çevre birimler ile iletişim 

Özenle hazırlanmış ekranlar

Digital signage uygulamalarında hedef müşteri kitlenize ulaşırken en büyük etkiyi yatatıcı tasarımlar ile yakalayabilirsiniz. Argenova beraber çalıştığı çözüm ortakları ile size en uygun, en kolay anlaşılabilir tasarım çözümleri sunmaktadır.

Aşağıdaki alanlarda yaratıcı çözümlerimiz ile sizlerleyiz.

- 3D animasyonlar
- HTML5 animasyonlar
- Reponsive web arayüzler
- Konsept tasarımı
- İnteraktif arayüz tasarımı
- Retina Ready görüntüler ve videolar

Digital Signage Grafik Hizmetleri

Diğer Özellikler


IOT entegrasyonu

Nesnelerin interneti olarak bilinen ve artık tüm nesnelerin birbiri ile konuşmaya başladığı bir dönemde Digital Signage uygulamalarınızda çevresindeki nesnelerden etkilenebilen onları etkileyebilen bir hale gelmeli. 

IOT alanındaki deneyimlerimiz ile digital signage uygulamalarınızı daha akıllı hale getirebiliriz.

Size özel widget'lar

Digital Signage uygulamalarınız daha zengin içerikleri hedef kitlenize sunabilir. Size özel geliştirilecek widgetlar ile hava durumu, dolar kuru, saat, takvim v.b bir çom widget ekranlar üzerinde aktif/pasif hale kolaylıkla getirilebilir.

Widgetler modulerdir, istenildildiklerinde on/off edilebililer.

7/24 Teknik destek

Digital uygulamalarımızın arkasında işinde deneyimli ve yenetekli bir ekip bulunmakta, gönül rahatlığı ile hayattan keyif almaya bakabilirsiniz. Her türlü sorunda biz sorumluluk almaya ve çözüm oluşturmaya hazırız. 

Yaptığımız işin arkasında durmak bizim kültürümüzün bir parçası !

Altyapı ve sunucu hizmetleri

Digital signage uygulamalarınızın içeriklerini kendi sunucularınızda tutabilir yada bu konuda bizlerden destek isteyebilirsiniz. Cloud tabanlı sunucu çözümlerimiz ile size en kolay altyapı çözümlerini sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

 

Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.

0262 644 68 98